Premijerka Srbije Ana Brnabić obišla je danas radove na dionici Kuzmin - Sremska Rača i izjavila da je izvođač radova na obećao da će ta dionica autoputa Beograd - Sarajevo biti završena do kraja 2022. godine.
Vrijednost te deonice je 220 miliona eura.
Brnabić je rekla da će do oktobra 2022. godine biti gotov i novi most na Savi, u okviru tog projekta od 250 miliona eura.
Srbija će učestvovati i u izgradnji dionice od 17 kilometara Rača - Bijeljina u BiH.
Biznis.ba
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan