Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske isplatilo je danas 2.072.632 KM za podsticaje u poljoprivredi, posredstvom Agencije za agrarna plaćanja Srpske.
Isplaćena je premija za mlijeko za decembar prošle godine, saopšteno je iz resornog ministarstva.
O narednoj uplati javnost će biti blagovremeno obaviještena.
Biznis.ba
Šta čeka BiH?
Od 1. jula: Kraj ere jeftine robe s TEMU-a u EU
Plemeniti metal