Vlasnik društva „GRAKOP“ d.o.o. Kiseljak Šukrija Melezović i direktor Senad Sejdić u prostorijama društva organizovali su novogodišnji prijem penzionera koji su svoj radni vijek okončali u ovom društvu.
Tom prilikom prisutni su razgovarali o radnim danima koje su proveli u društvu „GRAKOP“ d.o.o., kao i o budućim planovima ovog društva. Prijem je protekao u lijepom raspoloženju i druženju, nakon čega su prisutni pozvani na svečani ručak u lokalni restoran, te su im uručeni novčani pokloni, a vlasnik i direktor društva „GRAKOP“ d.o.o. su im poželjeli sve najljepše u 2024.godini.
Stanje platežne nesposobnosti
Odluka za tri dana: Hoće li Nova Željezara Zenica završiti u stečaju?
Energetska tranzicija
Historijski program u FBiH: Građani uskoro dobijaju subvencije za solarne elektrane
Finansijer AICS
Nova podrška turizmu: Dodijeljena sredstva za 19 projekata u USK
Interes kupaca snažan